Elektrotehniskie mērījumi

Kā mēs stradajām:

Elektrotehniskie mērījumi ir būtiska sastāvdaļa efektīvas elektroenerģijas izmantošanas nodrošināšanai. Šie mērījumi ļauj novērtēt elektriskās sistēmas darbību, enerģijas patēriņu un efektivitāti, kā arī identificēt jaudas zudumus un novērst iespējamās problēmas.

SIA «UNIVERSELECTRIC» sniedz profesionālus elektromērījumu pakalpojumus visā Latvijā. Mūsu profesionālie elektroinženieri veic visus nepieciešamos elektrotehniskos mērījumus un nodrošina, ka klienti saņem visaptverošu un ticamu pārskatu par savu elektriskās sistēmas stāvokli.

elektrotehniskie mērījumi

Mēs veicam šādus elektromērījumu darbus:

Mūsu darba mērķis ir pārbaudīt elektroiekārtu darbības drošību dzīvojamās mājās, tirdzniecības, ražošanas un sabiedriskajās ēkās. Mēs izmantojam mūsdienīgus mēraparātus, kas ļauj atklāt un likvidēt bojājumus elektrotīklos ar spriegumu līdz 1000 V un lielāku.

Pēc elektromērījumu pabeigšanas klientam tiek izsniegts tehniskais ziņojums par padarīto darbu un elektroinstalācijas, elektroiekārtas, zemējuma ierīces, zibensaizsardzības sistēmas vai zemējuma pārbaudi.

Elektrotehnisko mērījumu cena ir atkarīga no iekārtu skaita, elektrolīniju garuma un darbu izpildes sarežģītības. Par elektrisko testu veikšanas termiņiem vienojas individuāli.

Saņemt konsultāciju un uzzināt cenas var, zvanot pa tālruni +371 27706100 vai rakstot uz e-pasta adresi info@ue.lv

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Iļja Djačkovs