Elektropretestības mērījumi

Elektriskās pretestības mērīšana ir galvenais solis, lai nodrošinātu elektrisko sistēmu stabilitāti un uzticamību. Pateicoties stingriem elektriskās drošības standartiem un dinamiskai tehnoloģiju attīstībai, precīzi vadu, kontaktu un zemējuma ierīču pretestības dati ir ļoti svarīgi, lai optimizētu enerģijas patēriņu un novērstu kļūmes.

SIA «UNIVERSELECTRIC» veic elektriskās pretestības mērījumus, lai nodrošinātu iekšējo elektrotīklu un elektroapgādes sistēmu efektivitāti un uzticamību. Mūsu kvalificētie speciālisti garantē rezultātu precizitāti, kas nepieciešama, lai apstiprinātu elektroinstalāciju drošību.

Vadu un kontaktu pretestības mērīšana

Vadu, kabeļu un kontaktu izolācijas pretestības mērīšana nodrošina uzticamu un drošu elektrisko ierīču darbību. Precīzu mērīšanas rīku un metožu izmantošana var identificēt iespējamās problēmas, piemēram, kontaktu oksidēšanos, elektrisko vadu pārkaršanu vai nepareizus vadu savienojumus.

Zemējuma ierīču pretestības mērīšana

Zemējuma pretestības mērīšana ir svarīga elektriskās drošības nodrošināšanai rūpnieciskajā un sadzīves vidē. Pareiza zemējuma ierīču un zibensaizsardzības sistēmu pārbaude palīdz identificēt iespējamās problēmas, piemēram, zemējuma elektrodu koroziju vai vaļīgus savienojumus.

Elektroiekārtu ekspluatācijas pārbaudes

Elektroiekārtu periodiska pārbaude ir neatņemama tehniskās apkopes un elektrodrošības nodrošināšanas sastāvdaļa uzņēmumos, komerciālajās ēkās un pašvaldību iestādēs. Iekšējo elektrotīklu diagnostika tiek veikta, lai identificētu vadu pārrāvumus, pārslodzes, īssavienojumus un citus defektus.

Mūsu priekšrocības

Profesionalitāte. Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti un tiem ir daudzu gadu pieredze elektriskās pretestības mērīšanā.

Precizitāte un uzticamība. Mēs izmantojam modernu aprīkojumu, lai nodrošinātu augstu mērījumu precizitāti.

Individuāla pieeja. Mēs pielāgojam savus pakalpojumus klienta specifiskajām vajadzībām, piedāvājot optimālus risinājumus Jūsu elektriski tehniskai infrastruktūrai.

Papildu informācija par mūsu pakalpojumiem pieejama zvanot: +371 27706100.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191