Apsardzes sistēmas

Kā mēs stradajām:

Apsardzes sistēma – kopīgi darbojošos tehnisku ierīču komplekss, ko uzstāda apsargājamā objektā un savieno ar inženiertīklu un komunikāciju sistēmu. Apsardzes signalizācijas vadu un bezvadu sistēmas ļauj reģistrēt ielaušanos apsargājamā teritorijā un paziņot par to objekta īpašniekam un apsardzes dienestam.

Apsardzes signalizācijas sistēma sastāv no:

  • detektoriem, kas kontrolē apsargājamo zonu un trauksmes gadījumā rada elektrisko signālu;
  • uztveršanas-kontroles iekārtām, kas apstrādā trauksmes signālu ar iebūvētu mikroprocesoru palīdzību un nosaka visas turpmākās darbības (sirēnas ieslēgšana vai automātiska zvanīšana apsardzes dienestam);
  • izpildes iekārtām, pie kurām attiecas skaņas vai gaismas sirēnas, indikācijas bloki, printeri notikumu protokola drukāšanai.

SIA «UNIVERSELECTRIC» projektē apsardzes signalizācijas sistēmas, ņemot vērā apsargājamo objektu specifiku, apsargājamo materiālo vērtību svarīgumu un vērtību. Apsardzes signalizācijas sistēmu uzstādīšana dzīvoklī, privātmājā, veikalā un citās iestādēs notiek atbilstoši likumdošanai un nodrošina īpašuma aizsardzību no nesankcionētas piekļūšanas un prettiesiskiem apdraudējumiem.

Signalizācija dzīvoklim

Apsardzes signalizācija dzīvoklim var tikt izpildīta dažādās konfigurācijās:

Dzīvokļa aizsardzības efektīva paņēmiena izvēle ir atkarīga no īpašuma īpašnieka iespējām un vēlmēm. Viņam patstāvīgi jānosaka, kas tieši jākontrolē: kustība, skaņa, dūmošana, temperatūras līmenis vai viss uzreiz.

Signalizācija mājām

Apsardzes signalizācijas sistēmas mājām tiek klasificētas pēc sakaru kanāla tipa, kuru izmanto signāla pārraidīšanā. Rekomendējam izmantot vienu no mūsdienīgiem variantiem:

Autonoma signalizācijas sistēma piesaista apkārtējo uzmanību ar stroboskopa zibspuldzi un skaņas sirēnas palīdzību, kas ir pieslēgtas kontroles panelim. Lielākoties tās atbaida laupītājus un viņi izvēlas neaiztikt objektu, kurā ir uzstādīta šāda sistēma.

GSM signalizācija pārraida trauksmes signālu uz apsardzes organizācijas pulti un uz mobilo telefonu balss ziņojuma vai SMS veidā. GSM signalizācijas darba vadība tiek īstenota caur centrālo vadības bloku. Tajā tiek uzstādīta SIM-karte un ievadīti tālruņu numuri, uz kuriem signalizācijas sistēma sūtīs trauksmes signālu.

Praktiski visām mūsdienīgām signalizācijas sistēmām piemīt funkcijas noteiktu zonu novērošanai, kuras ir izvietotas apsargājamās teritorijas robežās. Apsargājamās teritorijas precīzas sadales apstākļos atsevišķās zonās kļūst iespējams ātri noteikt precīzu noziedznieka atrašanas vietu.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Iļja Djačkovs