Videonovērošanas sistēmas

Kā mēs stradajām:

Videonovērošanas sistēmas ir apsardzes aprīkojuma komplekss, kura uzdevums ir apsargājamās teritorijas pastāvīgas vizuālās kontroles nodrošināšana. Vienkārša videonovērošanas sistēma sastāv no videokameras, ierakstīšanas ierīces un monitora.

Mūsdienās videonovērošanas sistēmas ir kļuvušas par drošu paņēmienu kā kontrolēt cilvēka drošību, materiālās vērtības un disciplīnas ievērošanu. Videonovērošanas sistēmu izmantošanai nav ierobežojumu, bet sitēmu aparātu un programmu iespējas pastāvīgi tiek pilnveidotas. Tas ļauj padarīt videonovērošanas sistēmas par vienkāršāku, ērtāku un pieejamāku kontroles un drošības instrumentu.

CCTV videonovērošanu efektīvi izmanto dzīvokļos, privātmājās, kāpņu telpās, skolās, bankās, biroju centros un autostāvvietās. Videonovērošanas kameras lielveikalos ļauj cīnīties ar preču zādzībām, savukārt videonovērošana sabiedriskajās iestādēs veicina kārtības uzturēšanu. Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana ātri atmaksājas un ir pamatots līdzekļu ieguldījums.

Mūsdienīgs videonovērošanas sistēmu aprīkojums ļauj izmantot digitālās tehnoloģijas informācijas pārraidīšanai un glabāšanai. Pie šādām videonovērošanas sistēmām var pieslēgt datorus un programmu kompleksus. Pateicoties tehniskajam progresam, novērot savu ofisu ir iespējams no jebkuras pasaules vietas, kur ir internets.

Videonovērošanas sistēmu veidi

Videonovērošanas sistēmas var iedalīt divos veidos: ar vadiem un bezvadu sistēmas. Ar vadiem un bezvadu videonovērošanas sistēmas iedalās digitālās un analogās sistēmās.
Digitālā IP videonovērošana aktīvi aizvieto apsardzes novērošanas analogās sistēmas. Analogās videonovērošanas sistēmas ir tehniski novecojušas un tās vairāk neizmanto.
Videonovērošanas sistēmas komplekta cena ir atkarīga no izmantojamā aprīkojuma veida un klases, kā arī novērošanas kameru daudzuma.

Bezvadu videonovērošanas sistēmas (WI-FI)

Bezvadu videonovērošanas sistēmas palīdz nodrošināt diennakts ārējo un iekšējo novērošanu dažāda norīkojuma objektos. Bezvadu videonovērošanu var uzstādīt mājā, dzīvoklī, sabiedriskajās un ražošanas telpās. Bezvadu videonovērošanas komplekts sastāv no mūsdienīgām bezvadu videokamerām ar Wi-Fi interfeisu, videosignāla uztvērēja un monitora.

Digitālās videonovērošanas sistēmas

Digitālā videonovērošana nodrošina kvalitatīvu un drošu objekta apsargājamās teritorijas kontroli. Šādu videonovērošanas sistēmu veidu var uzstādīt birojos, mājās, mācību iestādēs, rūpnieciskajos uzņēmumos, degvielas uzpildes stacijās utt. Digitālās videonovērošanas sistēmas ļauj izmantot neierobežotu IP-videokameru skaitu. Attēls no novērošanas sistēmas IP-kamerām var tikt attēlots uz stacionārā datora vai mobilā telefona ekrāna ar Interneta palīdzību.

Videonovērošanas sistēmas ar vadiem

Videonovērošanas sistemas ar vadiem komplekts sastāv no videokameras, kabeļa, video reģistratora, monitora. Attālums, cik tālu var tikt pārraidīts signāls, ir atkarīgs no izmantojamā kabeļa veida:
Vītais pāris – tiek izmantots, kad videonovērošanas kameras ar vadiem no reģistratora atrodas tālāk par 200 m. Šāda sistēma prasa uztveršanas un pārraidīšanas ierīces esamību.
Koaksiālais kabelis – viens vada gals ir pieslēgts pie reģistratora, otrs pie kameras. Ļoti ērta savienojuma metode, vienīgi tajā gadījumā, ja attālums starp reģistratoru un kameru nav lielāks par 200 m.
Optiskās šķiedras kabelis – visdrošākā informācijas pārraides metode lieliem attālumiem. Tiek izmantota videonovērošanas organizēšanai objektos, kas atrodas tālu no ierakstīšanas ierīcēm.

Profesionālie pakalpojumi

SIA «Universelectric» piedāvā saviem klientiem mūsdienīgus risinājumus drošības un videonovērošanas sistēmu jomā. Kompānijas speciālisti veiks videonovērošanas, apsardzes un ugunsdrošības sistēmu, pieejas vadības un kontroles sistēmu projektēšanas un uzstādīšanas darbus. Mēs strādājam visā Latvijā, mūsu tālrunis +371 27706100.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Iļja Djačkovs