Apgaismojuma projektēšana

Kā mēs stradajām:

Apgaismojuma projektēšana ir sarežģīts process optimālas objekta gaismas un formas kombinācijas radīšana. Izstrādājot apgaismojuma projektu, gaismas aprīkojuma projektētāji, dizaineri, arhitekti, ražotāji un piegādātāji cenšas izveidot nepieciešamo gaismas vidi, kura būs pilnībā atbilstīga pasūtītāja mērķiem.

apgaismojuma projektēšana

SIA «UNIVERSELECTRIC» veic gaismas-tehniskā aprīkojuma projektēšanu un montāžu. Pateicoties pietiekošai darbinieku pieredzei un precīzai klientu vēlmju izpildei, mēs garantējam augstu tehnisko un konstruktoru risinājumu kvalitāti. Ar mums var realizēt jebkura mēroga un sarežģītības pakāpes augsto tehnoloģiju projektus.

Mūsu projektētāji veic iekšējā un ārējā apgaismojuma projektēšanu:

apgaismojuma projektētāji

Projektējot apgaismojuma sistēmas, inženieri izveidos projekta un darba dokumentāciju ar datiem par konkrētiem inženieru risinājumiem. No projektu dokumentiem varēs uzzināt par apgaismojuma aprīkojuma izvēli un izvietojumu, apgaismojuma vadības paņēmieniem, elektrisko vadu likšanas vietām, apgaismojuma jaudu. Darba dokumentācija sastāvēs no teksta un grafiskiem materiāliem, kuri ir nepieciešami elektromontāžas darbu izpildei.

Īpaša uzmanība tiek veltīta elektriskai aizsardzībai, kura nodrošina automātisku elektriskās ķēdes atslēgšanu pārslodzes vai īssavienojuma gadījumā.

Pasūtīt apgaismojuma projektu var juridiskās un fiziskās personas. Lai to izdarītu, ir jāzvana pa tālruni +371 27706100 vai jāraksta mums vēstule.

*visi apgaismojuma projektēšanas darbi tiek veikti atbilstoši esošiem drošības normatīviem un prasībām.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Iļja Djačkovs