Industriālais apgaismojums

Industriālais apgaismojums ir svarīgs faktors rūpniecības un tirdzniecības jomā. Šāda veida apgaismojums, kas pielāgots rūpniecības uzņēmumu vajadzībām, var būtiski uzlabot darba drošību un efektivitāti.

SIA "Universelectric" ir jūsu uzticamais partneris, kas specializējas industriālā apgaismojuma projektēšanā un uzstādīšanā.

industriālais apgaismojums

Mūsu profesionālais un pieredzējis komanda apvieno inovatīvas tehnoloģijas ar mākslas izjūtu, lai radītu efektīvu un ilgtspējīgu apgaismojuma risinājumu jebkurā industriālā vidē. Mēs sadarbojamies ar jums, lai saprastu jūsu vajadzības un nodrošinātu piemērotu apgaismojuma plānojumu, kas atbilst jūsu specifiskajiem darbības apstākļiem.

Mūsu piedāvātās sistēmas apvieno enerģijas efektivitāti ar augstas kvalitātes gaismas avotiem. Mēs izmantojam modernus LED spuldzes un gaismas sistēmas, kas nodrošina vienmērīgu un spilgtu apgaismojumu, samazinot enerģijas patēriņu un ilgtermiņa uzturēšanas izmaksas.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmums darbojas rūpniecības, noliktavu, ražošanas vai citā nozarē, mēs spēsim izstrādāt pielāgotus risinājumus, kas atbilst jūsu individuālajām prasībām. Mūsu mērķis ir ne tikai nodrošināt optimālu apgaismojumu, bet arī radīt estētiski pievilcīgu vidi, kas ietekmē darba komfortu un darbinieku motivāciju.

Mēs esam uzņēmums, kas lepojas ar savu augsto kvalitāti, drošību un profesionālu pieeju. Mūsu projektēšanas un montāžas pakalpojumi ir veidoti, lai atvieglotu jūsu dzīvi un uzlabotu jūsu uzņēmuma darbību. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs varam palīdzēt jums uzlabot jūsu industriālo apgaismojumu un nodrošināt jums efektīvu darba vidi.

Lai iegūtu papildu informāciju par mūsu industriālās apgaismojuma sistēmām, lūdzu, zvaniet mums pa tālruni: +371 27706100. Mūsu draudzīgais un kompetentais personāls ir gatavs atbildēt uz jūsu jautājumiem, sniegt detalizētu informāciju par mūsu produktiem un palīdzēt izvēlēties piemērotāko risinājumu jūsu vajadzībām.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191