Apgaismojums darba vietā

Apgaismojums darba vietā ir ne tikai estētiski pievilcīgs dizaina elements, bet arī svarīga produktivitātes palielināšanas sastāvdaļa. Pareizs apgaismojums darba vietā palielina koncentrēšanās spējas un novērš acu nogurumu, pozitīvi ietekmē psihoemocionālo stāvokli, mazina nogurumu un uzlabo personāla vispārējo pašsajūtu.

apgaismojums darba vietā

SIA «UNIVERSELECTRIC» sniedz pakalpojumus, lai izveidotu unikālas un ērtas darba telpas, kurās katrs apgaismojuma ķermenis veicina jūsu panākumus. Viena no mūsu galvenajām jomām ir augstas kvalitātes darba apgaismojuma projektēšana un uzstādīšana.

Priekšrocības, sadarbojoties ar mums

Individuāla pieeja. Mēs rūpīgi analizējam jūsu telpas un jūsu vajadzību īpašības, lai izveidotu optimālu apgaismojumu, kas atbilst jūsu mērķiem.

Efektivitāte un enerģijas taupīšana. Mūsu ekspertu komanda izvēlēsies labākos apgaismojuma risinājumus, kas ne tikai radīs spilgtu un vienmērīgu apgaismojumu, bet arī palīdzēs samazināt enerģijas patēriņu.

Kvalitāte un uzticamība. Strādājam tikai ar uzticamiem piegādātājiem, kas garantē ilgu iekārtas kalpošanas laiku un stabilu apgaismojumu daudzu gadu garumā.

Estētika un dizains. Mūsu mērķis ir radīt apgaismojumu, kas harmoniski iekļaujas jūsu darba telpas interjerā, izceļ tās stilu un piešķir mājīgumu.

Profesionāla uzstādīšana. Mūsu pieredzējušie speciālisti veiks kvalitatīvu iekārtas uzstādīšanu, nodrošinot visas apgaismojuma sistēmas drošību un uzticamību.

Apkope un pārbaude. Mūsu pieredzējušie elektriķi nodrošinās katras lampas un jūsu apgaismojuma sistēmas komponenta nepārtrauktu darbību.

Esošo sistēmu modernizācija. Ja jums jau ir apgaismojuma sistēma, bet jūs tiecaties pēc pilnības, esam gatavi piedāvāt jums modernizācijas pakalpojumus.

Izveidojiet produktīvu un ērtu darba vietu, izmantojot profesionālu apgaismojumu. Konsultācijai un pasūtījumu veikšanai zvaniet +371 27706100.

Uzticiet savu apgaismojumu profesionāļiem un nodrošiniet sev un saviem darbiniekiem ideālu vietu, kur strādāt un gūt iedvesmu.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191