Ugunsdrošības sistēmu apkalpošana

Ugunsdzēsības sistēmu apkalpošana nodrošina ugunsgrēka atkāšanas, lokalizācijas un likvidācijas iekārtu darbderīgu stāvokli, kurā tās var efektīvi cīnīties ar uguni.

ugunsdrošības sistēmu apkalpošana

Ugunsdrošības sistēmas optimālu raksturlielumu uzturēšana sastāv no trīs regulāri veicamiem atšķirīgiem, bet vienādi svarīgiem darbiem:

  • vizuālā apskate;
  • funkcionalitātes testēšana;
  • tehniskā apkope.

SIA «UNIVERSELECTRIC» ir ugunsdrošības eksperts, un jūsu drošība un sirdsmiers ir mūsu galvenā prioritāte. Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, kas nodrošinās jūsu ugunsdrošības sistēmas pilnīgu efektivitāti un netraucētu darbību.

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu:

  • Sistēmas uzstādīšana. Ja jums vēl nav ugunsdzēsības sistēmas vai plānojat modernizēt esošo, mēs izstrādāsim piemērotu risinājumu, ņemot vērā jūsu vajadzības un objekta īpašības.
  • Regulāra apkope. Mūsu eksperti nodrošinās, ka visi komponenti ir pareizi kalibrēti un gatavi reaģēt uz jebkādiem iespējamiem draudiem.
  • Problēmu novēršana un remonts. Ja jūsu sistēma ir bojāta vai tiks atklāti kādi darbības traucējumi, mēs nekavējoties rīkosimies, lai novērstu problēmu un nodrošinātu jūsu aizsardzību.

Mūsu darbinieki ir gatavi projektēt, uzstādīt, nodot ekspluatācijā un veikt regulāru testēšanu šādām ugunsdrošības sistēmām:

Iepriekš norādīto sistēmu un ugunsdrošības līdzekļu darbspējas pārbaudes veikšana notiek atbilstoši Ugunsdrošības noteikumiem Nr. 238. Pēc ugunsdzēsības sistēmas tehniskās apkopes darbu pabeigšanas pasūtītājam izsniedz atskaiti par pārbaudi.

Ja Jums vajadzīga palīdzība ugunsdzēsības sistēmas regulāras tehniskās apkopes veikšanai vai ir radušies jautājumi par Jūsu ugunsdrošības aprīkojumu, vērsieties pie mums. Saņemt konsultācijas un pasūtīt ugunsdrošības sistēmas tehnisko apkopi var pa tālruni +371 27706100.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191