Videonovērošanas kameras

Videonovērošanas kamera ir paredzēta situācijas vizuālai kontrolei apsargājamajā objektā, kas atrodas lielā attālumā no novērošanas vietas. Videonovērošanas kameras ir svarīgs drošības sistēmas elements, kas ļauj atklāt zādzības, saglabāt īpašumu un organizēt darbinieku novērošanu.

Latvijas tirgū ir plašs videokameru klāsts atklātās, neuzkrītošās un slepenās novērošanas īstenošanai. Katrs modelis atšķiras ar savām iespējām, taču tiem ir gandrīz vienāds darbības princips. Mūsdienīgiem kameru modeļiem ir ērtas stiprinājuma sistēmas un mehānismi ierīču uzstādīšanai uz jebkurām virsmām.

SIA «UNIVERSELECTRIC» piedāvā mūsdienīgus risinājumus drošas videonovērošanas organizēšanai. Pie mums jūs varat pasūtīt videonovērošanas projektēšanu un uzstādīšanu, kas ļauj novērot jūsu dzīvokli, ārpilsētas māju, biroju, noliktavu, garāžu, kā arī sniegs iespēju sekot līdzi bērnu, gados vecāku cilvēku vai mājas dzīvnieku drošībai.

Vadu videonovērošanas kameras

Analogās vadu videokameras ir paredzētas attēla filmēšanai novērojamajā objektā un tā nodošanai drošības dienesta monitoru ekrāniem. Vadu videokameru klāsts ir ļoti liels un ļauj izveidot dažādas sarežģītības un dažādu mērķu videonovērošanas sistēmas.

Vadu kameras var izmantot dzīvoklī, birojā, mājā, uz ielas, naktī, aukstumā un karstumā. Aizsardzībai pret apkārtējās vides iedarbību videokameras aprīko ar speciālu mitrumdrošu apvalku un sildīšanu.

Dažās kamerās ir uzstādīts ZOOM, kas ļauj pietuvināt novērojamo objektu manuālajā vai automātiskajā režīmā. Ja pie vadu videokameras pievieno pastiprinātāju, tā kļūs par bezvadu un var nodot signālu pa radiokanālu.

Nakts redzamības kameras

Nakts redzamības videokameras izmanto novērošanas īstenošanai telpās un uz ielām ar minimālo apgaismojumu. Tās ir aprīkotas ar infrasarkano gaismu, kas ļauj novērot notiekošo pilnīgā tumsā aptuveni 5-30 m attālumā.

Nakts redzamības vadu un bezvadu kameras uzstāda uz ielām, veikalos, birojos, kabinetos, noliktavu telpās un citos objektos. Jaunajiem kameru modeļiem ir kompakti izmēri un tie var filmēt nakts režīmā krāsainu video 1280 x 720 pikseļu izšķirtspējā.

Bezvadu videonovērošanas kameras

Bezvadu videonovērošanas kamera ir digitāla ierīce, kas spēj filmēt video, veikt digitalizēšanu, videosignāla saspiešanu un pārraidīšanu interneta tīklā. Izmantojot Wi-Fi kameras, nav nepieciešama vadu likšana, kas atvieglo montāžu. Bezvadu interfeiss ļauj īstenot pieeju pie IP-kameras ar Wi-Fi/GSM standarta radiokanāla palīdzību. Daži modeļi ir aprīkoti ar mikrofonu, kustības detektoru, POE un web-serveri.

Ar WiFi videokameras palīdzību var organizēt objektu apsardzi, rīkot video-konferences, filmēt sapulces un apspriedes, rīkot bezvadu video-apmācības.

GSM videonovērošanas kameras

3G-GSM kamera ir profesionāla bezvadu apsardzes sistēma, ko atšķir ātra un vienkārša uzstādīšana. Tai piemīt visas nepieciešamās funkcijas un tā ļauj organizēt distances videonovērošanu tur, kur nav pieejas interneta tīklam. Lai to izdarītu, GSM kamerā uzstāda mobilo sakaru operatora SIM-karti, kas sniedz piekļuvi liela ātruma mobilajam tīklam 3G.

3G kamera sniedz iespēju noskatīties attēlus no mobilajām ierīcēm reālā laika režīmā. Kamera ar iebūvētu mikrofonu un skaļruni ļauj organizēt noklausīšanos un divpusējus sakarus.

IP kameras

IP-videokameras ir digitālās videokameras, kuras pārraida video plūsmu digitālā formātā Ethernet un TokenRing tīklā. IP-kameras ir aprīkotas par procesoru, operatīvo atmiņu un operētājsistēmu. Tās pārraida signālu digitālā veidā, tādēļ tām nav ierobežojumu, kas piemīt PAL vai NTSC formātiem. Tas ļauj iegūt attēlu ar augstu izšķirtspēju līdz pieciem megapikseļiem (2560х1920).

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191