Ugunsdrošība

Ugunsdrošības sistēma – tā ir īpaša aprīkojuma sistēma, kas paredzēta telpu pasargāšanai no ugunsgrēka. Ugunsdrošības signalizācija ir spējīga laicīgi noteikt aizdegšanās avotus, brīdināt cilvēkus par briesmām un ieslēgt automātiskās ugunsdzēšanas iekārtas.

Ugunsdrošības sistēmas uzstādīšana ir obligāta ražošanas uzņēmumiem, uzglabāšanas termināliem un lielām iestādēm. Nepieciešamība uzstādīt ugunsdrošības sistēmu ir aktuāla daudziem dzīvojamo un komerciālo nekustamo īpašumu īpašniekiem.

Uzņēmums «UNIVERSELECTRIC» piedāvā kvalificētus pakalpojumus ugunsdrošības sistēmu uzstādīšanā un ir gatavs ātri un kvalitatīvi veikt visus nepieciešamos darbus:
Izstrādāt ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšanas projektu, kas ietvers ugunsdrošības sistēmas un iekārtu uzstādīšanas izmaksu tāmes; raidītāju, ugunsgrēka detektoru un centrālās vadības sistēmas izvietošanas shēmas.
Uzstādīt ugunsdrošības sistēmu izglītības, medicīnas, banku, ražošanas un tirdzniecības iestādēs un citos objektos Latvijas teritorijā. Ugunsdrošības sistēmas uzstādīšana var tikt īstenota dažādos ēkas stāvos un noteiktās telpās.

Mūsu speciālisti izstrādā ugunsdrošības sistēmas, kas atbilst stingrām ugunsdrošības prasībām un celtniecības normām Latvijas Republikā. Šādās sistēmās tiks izmantotas efektīvas tehnoloģijas un uzticams aprīkojums, kas ļaus garantēt drošību un aizsardzību no ugunsgrēka.

Ugunsdrošības sistēmas montāža

Mūsu uzņēmums veic ugunsdrošības sistēmu montāžu ražošanas objektos, mājās, birojos un dzīvokļos.

Ugunsdrošības signalizācijas montāžas laikā tiek izmantotas pašas modernākās iekārtas un augsti jūtīgi raidītāji, kas ļauj nekavējoties atklāt aizdegšanās avotu. Ugunsdrošības sistēmas montāžu īsteno pilnīgā saskaņā ar inženierkomunikācijām un kopējo objekta drošības sistēmām.

Ugunsdrošības sistēmas montāžu veido pakāpeniska šādu darba izpilde:

  • kabeļu, vadu, cilpu un citu komunikāciju ieklāšana;
  • iekārtas montāža, pieslēgšana pie sakaru līdzekļiem un elektroapgādei;
  • ugunsdrošības sistēmu iekārtu īstenošana;
  • pirmsekspluatācijas regulējumu, visu sistēmu testēšana dažādos darba režīmos.

Pareiza ugunsdrošības sistēmu uzstādīšana spējīga nodrošināt iekārtas ilgmūžību un tās nevainojamu darbību ārkārtas situācijās.

Ugunsdrošības sistēmu uzstādīšanas izmaksas

Mēs neizmantojam standarta risinājumus – katrs projekts ir unikāls. Tāpēc mūsu vietnē jūs neatradīsiet detalizētus cenrāžus ar precīziem izcenojumiem. Ugunsdrošības sistēmas uzstādīšanas izmaksas tiek aprēķinātas individuāli un ir atkarīgas no darba apjoma, telpu izmēriem, iekārtu daudzuma.

Mēs vienmēr esam gatavi detalizēti sniegt konsultācijas jums pa telefonu +371 27706100 un personīgi palīdzēt ar sistēmas konfigurācijas izvēli. Uzņēmuma «UNIVERSELECTRIC» darbinieki ir uzmanīgi pret visiem klientu jautājumiem un vēlmēm.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191