Evakuācijas izejas apgaismojums

Evakuācijas apgaismojums ir jebkuras ēkas drošības sistēmu neatņemama daļa. Evakuācijas izejas apgaismojuma galvenais uzdevums ir nodrošināt cilvēku drošu evakuāciju ārkārtas situācijā, piemēram, ugunsgrēks, plūdi vai zemestrīce.

Vispārēja prasība evakuācijas apgaismojumam ir norādes zīmes ar apgaismojumu no autonoma enerģijas avota. Tam ir jāieslēdzas uzreiz pēc tam, kad beigsies elektrības padeve. Norādes zīmes norāda uz drošām zonām, durvīm, kāpnēm, ugunsdzēsības posteņiem, hidrantiem, kā arī vietām, kur atrodas sakaru līdzekļi un vadošais personāls.

evakuācijas apgaismojums

SIA «UNIVERSELECTRIC» sniedz avārijas apgaismojuma projektēšanas, uzstādīšanas un pārbaudes pakalpojumus. Mēs saprotam, cik svarīgi ir nodrošināt drošību ārkārtas situācijas gadījumā, tādēļ piedāvājam saviem klientiem tikai labākos risinājumus.

Evakuācijas apgaismojuma projektēšana sākas no ēkas apsekošanas un būvniecības rasējumu izpēti. Izstrādājot evakuācijas plānus un maršrutus, tiek ņemti vērā ēkas izmēri, izeju izvietojums un iespējamie apdraudējumi.

Evakuācijas apgaismojuma uzstādīšana tiek veikta, ievērojot celtniecības normas un noteikumus un ražotāja ieteikumus. Pirms uzstādīšanas notiek piemērota aprīkojuma izvēle no vairākiem evakuācijas apgaismojuma ierīču veidiem — gaismas diožu gaismekļi, gaismas norādes zīmes, gaismas lentes un gaismas kolonnas.

evakuācijas un avārijas apgaismojums

Evakuācijas apgaismojuma regulāra pārbaude palīdz novērst iespējamās problēmas un garantēt evakuācijas gaismekļu, akumulatoru, automātisko slēdžu, uzlādēšanas ierīču un citu evakuācijas apgaismojuma komponentu drošu darbību.

Veicot evakuācijas apgaismojuma pārbaudi, īpaša uzmanība tiek pievērsta uz evakuācijas ceļiem norādošo uzrakstu un zīmju kvalitātei. Uzrakstiem un zīmēm jābūt skaidri redzamām un viegli lasāmām. Tas īpaši svarīgi ir cilvēkiem, kuri nav pazīstami ar ēku un nezina, kādu ceļu izvēlēties evakuācijas gadījumā.

Lai saņemtu konsultācijas par avārijas un evakuācijas apgaismojuma sistēmām, zvaniet pa tālruni: +371 27706100. Mūsu mērķis ir nodrošināt maksimālu drošību un komfortu mūsu klientiem.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191