Elektrības pieslēgums privātmājai

Elektrības pieslēgums privātmājai ir viens no būtiskākajiem posmiem jūsu mājas būvniecībā vai renovācijā. SIA "Universelectric" specializējas elektromontāžas darbos un piedāvā profesionālu un uzticamu risinājumu jūsu mājas pieslēgšanai elektrības tīklam.

elektrības pieslēgums privātmājai

Mūsu pieredzējušie elektromontieri ir aprīkoti ar nepieciešamajām zināšanām un prasmēm, lai veiktu pieslēgšanu, ievērojot visus nepieciešamos drošības standartus un noteikumus. Mēs rūpīgi plānojam un organizējam procesu, lai nodrošinātu jūsu elektrības tīkla efektīvu un beztraucētu darbību.

Mēs veicam kompleksu darbu kopumu, kas ietver:

  • Plānošana un projektēšana;
  • Dokumentu noformēšana;
  • Skaitītāja uzstādīšana;
  • Kabeļu ievilkšana;
  • Sadales skapja montāža;
  • Elektroietaišu montāža;
  • Pārbaude un testēšana.

Mūsu uzņēmums garantē augstu darba kvalitāti, precīzu termiņu ievērošanu un saprātīgas cenas. Mēs cenšamies nodrošināt pilnīgu klientu apmierinātību, tāpēc katrs projekts tiek individuāli izskatīts, ņemot vērā jūsu vajadzības un budžetu.

elektrības pieslēgums mājai

Sadarbībā ar mums jūs iegūsiet šādas priekšrocības:

1. Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, kuriem ir padziļinātas zināšanas un pieredze elektromontāžas jomā. Mēs veicam darbus stingri saskaņā ar normatīvajiem un kvalitātes standartiem.

2. Mēs ņemam vērā jūsu vajadzības un jūsu mājas īpatnības, izstrādājot optimālu risinājumu elektrības tīklam. Mūsu mērķis ir nodrošināt efektīvu un drošu jūsu elektroiekārtu darbību.

3. Mēs sadarbojamies ar uzticamiem materiālu piegādātājiem un izmantojam tikai augstas kvalitātes komponentes. Tas nodrošina jūsu elektrības tīkla izturību un uzticamību.

4. Mēs cienām jūsu laiku un naudu. Plānojot projektu, mēs ņemam vērā darbu izpildes termiņus un cenšamies nodrošināt, lai mūsu darbs tiktu veikts precīzi laikā un ietilptu noteiktajā budžetā.

5. Mēs esam pārliecināti par mūsu darba kvalitāti un nodrošinām garantiju darbu un uzstādītās iekārtas attiecībā. Ja rodas jebkādas problēmas, mēs tās operatīvi novēršam.

Sazinieties ar mums pa tālruni +371 27706100 un saņemsiet konsultāciju par jebkuriem jautājumiem, kas saistīti ar privātmājas pieslēgšanu elektrības tīklam. Mēs piedāvājam profesionālus risinājumus, balstoties uz mūsu bagāto pieredzi un zināšanām elektromontāžas jomā.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191