Signalizācijas uzstādīšana

Apsardzes signalizācijas uzstādīšana palīdz paziņot objekta saimniekam vai apsardzes firmai par nesankcionētiem mēģinājumiem ielauzties apsargājamā teritorijā.

Apsardzes signalizācijas ierīkošana prasa nopietnu pieeju un augstu inženieru un darba personāla kvalifikāciju. No signalizācijas sistēmu izpildīto darbu kvalitātes ir atkarīgs apsardzes sistēmas drošums, kā arī tās bezavāriju kalpošanas termiņš.

SIA «UNIVERSELECTRIC» veic apsardzes signalizācijas uzstādīšanu jebkuram objektam: dzīvoklī, mājā, birojā, veikalā vai noliktavā. Apsardzes signalizācijas uzstādīšana palīdzēs nodrošināt Jūsu drošību un telpā esošā īpašuma drošumu. Veikt aprīkojuma izvēli un pasūtīt apsardzes signalizācijas uzstādījumu Jūs varat ar mūsu speciālistu palīdzību.

Apsardzes signalizācijas sistēmas uzstādīšanai mēs izmantojam drošu aprīkojumu un mūsdienīgus materiālus. Apsardzes signalizācijas uzstādīšana var tikt īstenota ar dažādiem paņēmieniem – izmantojot aprīkojumu ar vadiem vai bez tiem.

Mūsu kompānijas speciālisti izstrādās apsardzes sistēmas projektu un izpildīs montāžu dažādu īpašuma formu objektos. Mūsu rīcībā ir visas nepieciešamās iespējas un pieredze apsardzes signalizācijas uzstādīšanā privātpersonām un uzņēmumiem. Mēs uzstādām sekojošu tipu apsardzes sistēmas:

Apsardzes signalizācijas autonomā sistēma;
Telpa tiek aprīkota ar speciāliem sensoriem, skaņas sirēnām, kā arī zibspuldzes. Visas šīs ierīces tiek pieslēgtas pie kopējā kontroles paneļa. Ielaušanās gadījumā apsargājamā teritorijā iedarbojas viens vai cits sensors. Signāls tiek pārraidīts uz kontroles paneli, kurš aktivē paziņojuma iekārtas (sirēnas un gaismas zibspuldzes).

Signalizācija ar pieslēgumu pa telefona līniju;
Apsargājamā telpa tiek aprīkota ar speciāliem sensoriem, komunikāciju bloku un kontroles paneli. Trauksmes signāla un sistēmas iedarbināšanas gadījumā, tiek aktivēts speciāls modulis, kurš sāk balss ziņojumu nosūtīšanu uz tajā ieprogrammētiem tālruņa numuriem.

Signalizācijas sistēma ar signālu uz apsardzes pulti;
Telpa tiek aprīkota ar sensoriem un komunikāciju moduli, kas savienots ar kontroles paneli. Viena no sensoru iedarbinošanās gadījumā, signāls no kontroles paneļa tiks nosūtīts uz centralizēto apsardzes pulti. Kā kanāli sakaram ar apsardzes centru var tikt izmantotas telefonu līnijas, radio frekvenču kanāli vai GSM līnijas.

GSM signalizācijas sistēma;
Izmantojot šo apsardzes signalizācijas tipu, apsargājamā objekta teritorijā tiek uzstādīti speciālie sensori un GSM-modulis. Sistēmas vadība arī tiek īstenota ar kontroles paneļa palīdzību. Ja notiek sensora iedarbināšana, šāda sistēma sāk pārraidīt trauksmes signālus SMS ziņojumu veidā vai balss ziņojumu veidā uz atbildīgo personu mobilajiem telefoniem.

IP signalizācijas sistēma ar datu pārraidi caur Internetu.
IP-komunikators nodrošina datu pakešu pārraidi uz apsardzes pulti pa TCP/IP tīkliem, pielietojot šifrēšanas sistēmas, kas garantē maksimālu datu drošumu.

Apsardzes signalizācijas sistēma sastāv no kontroles paneļa, kurš ir galvenais apsardzes sistēmas elements, ko uzstāda objektā. Caur vadu vai bezvadu sakaru kanāliem pie tā pieslēdz visus pārējos apsardzes signalizācijas komponentus. Kontroles panelis var tikt pieslēgts pie monitoringa centra caur GSM kanālu, telefonu līniju, radio kanālu vai caur Internetu.

Kā pasūtīt apsardzes signalizācijas uzstādīšanu?

Mēs piedāvājam klientiem pilnu pakalpojumu spektru attiecībā uz objekta aprīkošanu ar signalizācijas sistēmām:

  • iepriekšējas konsultācijas;
  • profesionāla projektēšana;
  • aprīkojuma komplekta atlase;
  • instalācija (montāža, uzstādīšana);
  • uzstādītās signalizācijas sistēmas noregulēšana.

Lai pasūtītu apsardzes signalizācijas sistēmu, Jums ir nepieciešams piezvanīt pa tālruni +371 27706100. Pēc pieteikuma saņemšanas, kompānijas «UNIVERSELECTRIC» pārstāvis noteiks, kāds signalizācijas veids vislabāk piemērots Jūsu objektam, aprēķinās aprīkojuma un montāžas cenu, kā arī darbu izpildes termiņus.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191