Elektrības pieslēguma projektēšana

Vai plānojat jaunu elektroapgādes sistēmu savā mājā vai uzņēmumā? Nepieciešams profesionāls un uzticams partneris, kas nodrošinās elektrības pieslēguma projektēšanu? Mēs esam tieši tas, ko meklējat!

SIA «UNIVERSELECTRIC» ir uzņēmums, kas specializējas elektroenerģijas risinājumu sniegšanā. Mūsu komanda sastāv no kvalificētiem elektroinženieriem, kas ir ļoti apņēmīgi, lai piedāvātu vislabākos elektrības pieslēguma projektēšanas pakalpojumus.

elektrības pieslēguma projektēšana

Mēs izstrādājam elektrības pieslēguma projektus, ņemot vērā jūsu specifiskās vajadzības un prasības. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama jauna elektroapgādes sistēma, vai jums ir nepieciešama esošās sistēmas uzlabošana, mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no plānošanas līdz realizācijai.

Mūsu mērķis ir nodrošināt jums efektīvu, drošu un ilgtspējīgu elektroapgādi. Mēs izmantojam modernākās tehnoloģijas un labāko aprīkojumu, lai nodrošinātu augstas kvalitātes rezultātus. Mūsu speciālisti ir labi informēti par aktuālajiem elektroenerģijas nozares standartiem un noteikumiem, lai garantētu, ka jūsu projekts atbilst visiem drošības un normatīvajiem noteikumiem.

Uzticieties mums, lai savā dzīvoklī, privātmājā vai uzņēmuma telpās iegūtu lielisku elektroapgādi. Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu diskusiju par jūsu elektrības pieslēguma projektēšanu. Zvaniet pa tālruni +371 27706100 un ļaujiet mums palīdzēt jums realizēt jūsu elektrības plānus!

Mēs esam šeit, lai nodrošinātu jūsu elektroenerģijas vajadzības!

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191