Aktīvā zibensaizsardzība

Aktīvā zibensaizsardzība ir paredzēta objektu aizsardzībai pret tiešiem zibens triecieniem. Aktīvās zibensaizsardzības sistēmas tiek uzstādītas dzīvojamos un rūpnieciskajos objektos, nepielietojot papildus zibensaizsardzības tīklu.

Galvenā aktīvās zibensaizsardzības atšķirība no parastajām zibensaizsardzības ierīcēm ir zibens uztvērēja esamība ar iebūvētu elektronisku ierīci augstsprieguma impulsu ģenerācijai.

aktīvā zibensaizsardzība

Aktīvais zibens uztvērējs reaģē uz elektriskā lauka sprieguma paaugstināšanos pie zemes virsmas. Tuvojoties negaisa frontei, tā kondensatori uzlādējas līdz 10-30 kV. Pēc tam notiek novadītāju caursite un īsa impulsa rašanās ar lielumu virs 200 kV.

Impulsa polaritāte ir pretēja negaisa frontes polaritātei. Impulss veido uz zibens pusi virzītu strīmeri, kas uztver to un novirza gruntī.

Aktīvās zibensaizsardzības pielietojums prasa uzstādīt mazāku zibensnovedēju skaitu. Tas ļauj ieviest minimālas izmaiņas arhitektūras būvju, ēku un privātmāju ārējā izskatā.

Pasūtīt aktīvās zibensaizsardzības projektēšanu un uzstādīšanu var pie “UNIVERSELECTRIC” speciālistiem pa tālruni +371 27706100.

Kvalitāte
Uzņēmuma ir izstrādāti un ievesti starptautiskie kvalitātes standarti - ISO 9001 un ISO 14001.
Risinām
Mēs zinām kā! Negaidiet! Jau šodien mēs varām sākt strādāt pie Jūsu jautājuma.
Tehnoloģijas
Pielietojot mūsdienīgus tehnoloģijas ikdienas, veicam visus darbus ātrāk un kvalitatīvāk.
Kvalificēti darbinieki
Uzņēmumā UNIVERSELECTRIC strādā kvalificēti inženieri, maģistri un tehniskie speciālisti.

Mūsu objekti

Daudzdzivokļu desmitstāvu māja
RAV-2 rekonstrukcija
Izoterms

Kompānijas rekvizīti:

SIA UNIVERSELECTRIC
Reg. Nr. LV40103299925
K.Ulmaņa gatve 3, Rīga, Latvija, LV-1004

Luminor Banks AS SWIFT: RIKOLV2X LV03RIKO0000082801191